معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب شد


به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، محمدصادق عظیمی‌فر با صدور حکمی، «احمد زارعت‌کار» را به عنوان معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب کرد.

متن حکم عظیمی‌فر به شرح زیر است؛

«برادر ارجمند جناب آقای احمد زراعت‌کار

سلام علیکم

با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال، اتکا به شایستگی‌ها و تجارب ارزشمند خود و بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید. توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی‌عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری، در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.

محمدصادق عظیمی‌فر»

رئیس امور انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور، نایب رئیس و دبیر کمیسیون تخصصی شورای عالی انرژی کشور  و رئیس کارگروه موضوع کلیدی انرژی برنامه هفتم توسعه از جمله سوابق کارنامه مدیریتی زراعت‌کار به شمار می‌رود.

بر اساس این گزارش، پیش از این سید ولی مصطفوی، مسئولیت معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا را بر عهده داشت که عظیمی‌فر طی نامه جداگانه‌ای از زحمات وی در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *