مجمع عمومی عادی سالیانه پایندان برگزار شد


مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پایندان منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ با حضور با حضور ۱۰۰ درصد صاحبان سهام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی سینا، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پایندان به ریاست محمدصادق عظیمی‌فر و با حضور نماینده شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران به عنوان ناظر مجمع، آهوچهر مدیرعامل پایندان به عنوان دبیر جلسه و معاونین هلدینگ انرژی سینا و اعضای هیئت مدیره پایندان در محل سالن جلسات شهید سلیمانی انرژی سینا برگزار شد.

در ابتدای مجمع، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ قرائت  پس از پاسخ هیئت مدیره و مدیران پایندان به موارد مطروحه، مجمع ترازنامه و صورت‌های مالی پایندان را تصویب کرد.

در ادامه گزارش فعالیت هیئت مدیره در خصوص اقدامات صورت گرفته و پروژه‌ها و برنامه‌های در دست اجرا از سوی آهوچهر مدیرعامل پایندان قرائت شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتخاب موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های قانونی و بررسی و تصویب برنامه و بودجه سال ۱۴۰۳ پایندان از جمله مصوبات مجمع عمومی پایندان بود.

در پایان این جلسه نیز عظیمی‌فر مدیرعامل هلدینگ انرژی سینا ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته، مسائل سنواتی پایندان در حال حل و فصل است و در خصوص توسعه بازار نیز به رغم وجود برخی محدودیت‌ها، اقدامات خوبی انجام شده است که امیدواریم این روند استمرار یابد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *