مجمع عمومی بهران برگزار شد/مهر تأیید سهامداران بر عملکرد سال ۱۴۰۲ «شبهرن»


مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ شرکت نفت بهران با حضور ۶۸ درصد سهامداران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی سینا، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت نفت بهران در محل سالن همایش‌های هتل استقلال پارسیان برگزار شد.

در ابتدای این مجمع، خلیلی مدیرعامل شرکت نفت بهران به ارائه گزارش فعالیت هیئت مدیره در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ پرداخت و گفت: ظرفیت تولید انواع محصولات در بهران، چیزی حدود ۷۰۰ هزار متر مکعب در سال است و افزایش بهای تمام شده محصولات به علت افزایش هزینه‌های تولید، از چالش‌های شرکت در سال مالی مورد گزارش است.

وی ادامه داد: در سال ۱۴۰۲ مجوز افزایش قیمت مصوب در گروه محصولات روغن موتور که مشمول قیمت‌گذاری است، صادر نشد این در حالی است که افزایش قیمت متناسب با بهای تمام شده باید اتفاق می‌افتاد. البته امسال موفق شدیم مجوز افزایش قیمت برای محصولات روانکارهای موتوری به میزان ۲۷ درصد را اخذ کنیم.

مدیرعامل بهران ارزش دلاری فروش محصولات این شرکت در سه ماهه ابتدایی امسال را ۴۴ میلیون دلار خواند و گفت: همچنین در سه ماهه ابتدایی ۱۴۰۲، مقدار کل فروش انواع محصولات، ۱۷۰ هزار و ۱۷۱ متر مکعب بوده است.

خلیلی تأکید کرد: حفظ رهبری و پیشتازی در عرضه جدید محصولات روانکارها، ارتقاء برند بهران در بازار داخلی و خارجی، ارتقا سطح ارزش آفرینی فرایندها و رشد صادرات برند محور از اهداف بهران به شمار می‌رود.

پس از ارائه گزارش فعالیت هیئت مدیره، مدیرعامل «شبهرن» به سوالات سهامداران حاضر در مجمع در حوزه‌های مختلف کاری این شرکت پاسخ داد.

در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام نفت بهران، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی بهران منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ قرائت شد که بعد از بحث و بررسی و پاسخ به موارد مطروحه، صورت‌های مالی به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

در پایان نیز با تصمیم سهامداران حاضر در مجمع، دو هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان سود معادل ۱۵۴ تومان به ازای هر سهم، تقسیم شد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *