سرپرست شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب شد


به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، محمدصادق عظیمی‌فر با صدور حکمی، «سید ولی مصطفوی» را که پیش از این معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا بود، به عنوان سرپرست شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب کرد.

متن حکم عظیمی‌فر به شرح زیر است؛

«برادر ارجمند جناب آقای سیدولی مصطفوی

سلام علیکم

با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت سرپرست شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال، اتکا به شایستگی‌های و تجارب ارزشمند خود و بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید. توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی‌عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری، در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.

محمدصادق عظیمی‌فر»

پیش از این سید سید کریم سپهری مدیریت شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران را بر عهده داشت که مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا طی نامه جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های وی در طول تصدی مدیریت این شرکت، تقدیر و قدردانی کرد.

شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران متعلق به هلدینگ انرژی گستر سینا، به عنوان یک نهاد مالی، سهامدار شرکت‌های حفاری شمال، پایندان و شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس ( پدکس) محسوب می‌شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *