دومین گردهمایی مدیران ارشد هلدینگ انرژی سینا برگزار شد/از بررسی عملکرد سه ماهه تا آخرین وضعیت هوش مصنوعی در شرکت‌های تابعه


دومین گردهمایی مدیران ارشد هلدینگ انرژی سینا برگزار شد که در این نشست موارد مختلفی همچون عملکرد سه ماهه و هوشمندسازی فرایندها در هلدینگ و شرکت‌های تابعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی سینا، دومین گردهمایی فصلی مدیران ارشد هلدینگ انرژی سینا با حضور محمدصادق عظیمی‌فر مدیرعامل هلدینگ، معاونین و مدیران انرژی سینا و مدیران عامل شرکت‌های تابعه در محل سالن جلسات شهید سلیمانی برگزار شد.

بررسی عملکرد سه ماهه هلدینگ و شرکت‌های تابعه و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حوزه مسئولیت اجتماعی از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار  گرفت.

همچنین در این نشست، ضمن ارائه گزارشی در خصوص وضعیت فعلی هلدینگ و شرکت‌های تابعه در زمینه هوش مصنوعی و هوشمندسازی، نقشه راه گروه انرژی سینا در حوزه هوش مصنوعی بررسی شد.

ارائه گزارش در خصوص نظام ارزیابی عملکرد کارکنان و عارضه‌یابی سیستم مدیریت پروژه هلدینگ و برنامه‌‌های صورت گرفته برای استقرار نظام مدیریت پروژه در سطح هلدینگ و شرکت‌های تابعه، از دیگر مسائل مورد بحث و بررسی در دومین گردهمایی مدیران ارشد انرژی سینا به شمار می‌رفت.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *