افتخارآفرینی شرکت‌های تابعه انرژی گستر سینا در IMI-۱۰۰/درخشش بهران، دوده‌فام و قطران در رتبه‌بندی جدید سازمان مدیریت صنعتی


به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، بیست و ششمین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، صبح امروز (دوشنبه) با حضور عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، مازیار حسینی معاون اقتصادی و امور مجامع بنیاد مستضعفان،​مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، علی استادهاشمی رئیس کل بیمه مرکزی ایران، بابک احمدی رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، محمدرضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو، علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و میثم مظفر رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

در این رتبه‌بندی، شرکت نفت بهران به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انرژی گستر سینا، ضمن کسب عنوان شصت و پنجمین شرکت برتر کشور از نظر میزان فروش/درآمد، به عنوان هشتمین شرکت برتر در گروه شرکت‌های فعال در حوزه فرآورده‌های نفتی نیز معرفی شد.

شرکت صنعتی دوده‌فام نیز به عنوان یکی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه انرژی گستر سینا در رتبه‌بندی جدید سازمان مدیریت صنعتی، در جایگاه دویست و چهاردهم قرار گرفت و همچنین به رتبه دوم بیشترین صادرات در بین یکصد شرکت سوم برتر کشور دست یافت.

جایگاه دویست و بیست و دوم رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی نیز از نظر میزان فروش/درآمد به شرکت پالایش قطران ذغالسنگ رسید. این شرکت همچنین به رتبه نخست فروش در گروه محصولات کانی غیرفلزی (به جز سیمان) و رتبه چهارم بیشترین بازدهی دارایی در بین یکصد شرکت سوم برتر دست یافت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، شرکت‌های بازرگانی بهران و بهتام روانکار نیز به ترتیب حائز رتبه ۲۳۵ و ۲۵۹ شده و در جمع یکصد شرکت برتر سوم کشور قرار گرفتند. ضمن اینکه بازرگانی بهران در میان شرکت‌های برتر بازرگانی در جایگاه دهم و بهتام روانکار نیز در گروه فرآورده‌های نفتی در جایگاه چهاردهم ایستاد.

 رتبه بندی ۵۰۰ شرکت برتر کشور در ۲۶ سال گذشته توسط سازمان مدیریت صنعتی ایران و بر اساس حجم فروش شرکت‌ها انجام می‌شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *